Kuşadası Belediyesi Sağlık Kuruluşlarını Ziyaret Ederek Tıp Bayramını Kutladı

Kuşadası Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla kentteki sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, doktorlar ve çalışanların bayramını kutladı. Belediye Meclis Üyesi Funda Şenol ve Özel Kalem Müdürü Cevat Göğez, Başkan Ömer Günel adına çalışanlara çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Güvercin Masa Gezici ekibi ile birlikte ilk olarak Kuşadası İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne giden Kuşadası Belediye Meclis Üyesi Funda Şenol ve Kuşadası Belediyesi Özel Kalem Müdürü Cevat Göğez, doktor ve sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Çalışanlara görevlerinde başarılar dileyerek kendileri için özel olarak hazırlanan pasta, çiçek ve Başkan Günel’in kutlama mektubunu veren Şenol ve Göğez, daha sonra kentteki diğer sağlık kuruluşlarını ziyaret etti.

Gecesini gündüzüne katarak çalışan doktor ve sağlık emekçilerine, gayretleri için teşekkür eden Belediye Meclis Üyesi Şenol, “Kendimizin ve en yakınlarımızın canlarını gönül rahatlığıyla emanet ettiğimiz değerli sağlık çalışanlarımızın hakkını ödememiz mümkün değil. Başkanımız Ömer Günel adına hepsinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x